בין אם אתם שוקלים לנסות עדשות מגע לראשונה, או מחפשים דרך לשפר את העדשות הנוכחיות שלכם, אנו מתמחים בשיפור הנוחות והראייה שלכם עד למקסימום האפשרי.

אנו מתאימים עדשות מגע לכל סוגי האנשים וסגנונות החיים. אנו רושמים עדשות מגע לאנשים עם אסטיגמציה, משקפי ביפוקל ועיניים יבשות.

מאחר שאנשים רבים עסוקים מדי מכדי לטפל בעדשות המגע שלהם, אנו ממליצים לרבים מן המטופלים שלנו לנסות עדשות חד-פעמיות. עדשות אלה עדיפות לא רק בזכות הנוחיות שלהן, אלא גם מפני שהן בריאות יותר לעיניים.

עדשות מגע חד-פעמיות המוחלפות אחת ליום הן המילה האחרונה בנוחות. אין צורך לנקות אותן – פשוט משליכים אותן לאשפה בתום השימוש. הן גם אידיאליות לנסיעות, מכיוון שאין צורך לקחת מארז מיוחד או תמיסות, ותמיד יש לכם זוג עדשות רזרבי.

להלן תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר על עדשות מגע:

אילו עדשות הן הטובות ביותר עבורי?

האופטומטריסט יקבע איזה סוג של עדשות הוא המתאים לכם ביותר. החלטה זו תתבסס על כמה גורמים, ובהם: המרשם שלכם, קימור העין, מידת היובש בעיניים, דרישות הראייה שלכם בעבודה ובפעילויות פנאי, וסגנון החיים שלכם.

האם עדשות מגע בטוחות יותר מניתוח?

כן. הסכנה של גרימת נזק לראייה מעדשות מגע היא מזערית בהשוואה לסיבוכים האפשריים אחרי ניתוח. בעיות אפשריות בראייה בעקבות ניתוח הן: עיוות הראייה, ערפול, ירידה בראיית לילה, הילות, וראייה שכבר אין אפשרות לתקן אותה לראייה חדה 6/6.

האם איכות הראייה שלי תהיה כמו עם משקפיים?

כן, וברוב המקרים, ייתכן שראייתכם אף תשתפר עם עדשות מגע לעומת משקפיים. המטופלים שלנו נהנים מראייה היקפית משופרת ומחדות ראייה טובה יותר. אנשים אומרים לנו פעמים רבות שהראייה שלהם מדויקת יותר עם עדשות מגע מכיוון שהעדשות פועלות כאילו הן חלק מהעין הטבעית.

אם לא יכולתי להשתמש בעדשות בעבר, האם אני יכול להשתמש בהן עכשיו?

הודות למגוון הרחב של סוגי העדשות, מעטים הם מאוד האנשים שאינם יכולים להשתמש בעדשות מגע. הטכנולוגיה ממשיכה לשפר את איכות עדשות המגע, כך שאנשים עם אסטיגמציה ומרכיבי משקפיים ביפוקליות יכולים עכשיו להשתמש בעדשות.

האם עדשות מגע צבעוניות נראות טבעיות?

כן, העיצובים של עדשות המגע החדשות נראים טבעיים ויפים מאוד, אפילו כשמישהו מביט ישר לתוך עיניכם. שחקניות ודוגמניות רבות משתמשות בעדשות מגע צבעוניות, מבלי שתבחינו בכך כלל!

מדוע עדשות קשיחות או חדירות לחמצן טובות יותר לחלק מהאנשים?

אנשים עם עיניים יבשות מאוד או אסטיגמציה משמעותית יכולים למצוא תועלת רבה בעדשות מגע חדירות לחמצן. עדשות כאלה גם יכולות לעזור לשמר את מצב הראייה כדי למנוע התפתחות של קוצר ראייה.

באיזה גיל יכול הילד שלי להתחיל להשתמש בעדשות?

ילד יכול להתחיל להשתמש בעדשות מגע בכל גיל, אולם הילד יהיה מוכן לכך כשהוריו יחליטו שהוא אחראי דיו כדי לטפל בעצמו בעדשות.

האם בטוח להשתמש בעדשות מגע בזמן פעילות ספורטיבית? בשחייה, בצלילה?

השימוש בעדשות מגע בטוח בכל סוגי הספורט. למעשה, עדשות מגע יכולות לשפר את ההישגים שלכם בספורט מכיוון שראייתכם תהיה חדה יותר, תפיסת העומק מדויקת יותר, ועדשות מגע אינן מתמלאות אדים או מחליקות מהאף כמו משקפיים.

בענפי ספורט כמו סקווש, אנו ממליצים על שימוש במשקפי בטיחות עם עדשות פוליקרבונט עמידות למכות, כדי להגן מפני פגיעת כדורים שעפים במהירות.

אם יש לי אסטיגמציה, אוכל לראות היטב עם עדשות מגע?

כן, ויש אנשים שראייתם אף טובה יותר עם עדשות בהשוואה למשקפיים. עדשות מגע חדירות לחמצן יכולות אפילו להפחית את האסטיגמציה על ידי "החלקת" הקרנית, או החלק הקדמי של העין. היום יש אפילו עדשות מגע חד-פעמיות לאסטיגמציה.

אם אני משתמש במשקפיים ביפוקליות, האם אוכל לקרוא עם עדשות המגע?

למרכיבי משקפיים ביפוקליות יש שתי אפשרויות: עדשות מתקדמות חד-פעמיות, טיפול בעין אחת (monovision), או הרכבת משקפי ראייה על העדשות.