כשיוסלה החל ללמד קריאה היה לו מאד קשה... כשהחל בלימוד קריאה יוסלה לא הצליח לכתוב... הגענו למרכז הראיה...לאחר 7 פגישות יוסלה קורא שוטף וכותב מצוין. ( עוד )
מזה חודשים רבים שחשתי אי נוחות בשעת קריאה... לא יכולתי למקד את עיני באותיות קטנות. הקריאה באופן כללי נעשה עלי למשא. התפתח כאב ראש כללי שהתלווה אלי רוב היום... כבר בימים הראשונים שהתחלתי בתרגילי ראיה הרגשתי הקלה.עברו הכאבי ראש ותוך זמן קצר השתפר הראיה, לאחר כמה שבועות התרגשתי לראות מחדש את כל העולם בחדות כזו שכבר מזמן שכחתי. ( עוד )
...לא רק שכבר אינה מתלוננת על שעורי בית, לא רק שהיא קוראת כל הזמן בהנאה רבה אלא אפילו כתב היד שלה השתפר בצורה מדהימה... ( עוד )
עד שהגענו אליך יונתן לא קרא בכלל להנאתו... בתרגול יומיומי של 20 דקות הצלחת להביא את יונתן למצב שהוא מסוגל לקרוא ספר שלם בבת אחת וללא מאמץ ( עוד )
אז אם יש ביניכם הורים שמהססים להתחיל בטיפולי ראייה, העצה שלי לכם היא: סמכו על רוברט לדרמן! הוא ימליץ על טיפול רק אם הוא חושב שזה יכול לעזור לילדכם. ואם הוא יאמר לכם שהוא יכול לעזור - לכו על זה! תנו לילדכם את ההזדמנות להגיע לרמת התפקוד המקסימלית שלו. טיפולי הראייה הם השקעה של זמן, כסף ומאמץ, אבל המתנה הזאת נשארת לכל החיים! ( עוד )
הוא מעתיק מהלוח מילים שלמות וכמעט ללא שגיאות כתיב… ( עוד )
היה לי כבר מזמן בעיה שהיה לי מאד קשה להתרכז בשיעורים. הלכתי להרבה רופאים עד שנתנו לי כדור ריטלי... אז הגענו לרוברט לדרמן והוא אמר שאני צריך משקפיים לקרוב לרחוק וגם תרגילי עיניים. מאז שגמרתי את התרגילים נגמרה הבעיה של ריכוז ועכשיו יותר קל לי ללמוד. ( עוד )
ברצוננו להודות לרוברט לדרמן ולאנשי המרכז… ( עוד )
והפכו אותו מן הקצה אל הקצה… ( עוד )
עד גיל 10 בנינו היה חסר ריכוז עם קריאה איטית ושגועה, במשך כשלש שנים הוא אובחן וטופל נירולוגית וגם בתחום העיניים אצל בעלי שם אשר לא עלו על הבעיה ולא מצאו פתרון עבור הילד, וטענו ששום דבר לא יעזור לו חוץ מנתינת ריטלין... כיום לאחר 30 טיפולים במשך כשנה במרכז הראיה וטיפול יומיומי בבית, הילד מרוכז ללא תרופות, לומד בסיפוק ובהתמדה וקוצר הישגים מרשימים... לאחרונה התבטא: "פעם הייתי בעייתי, היום אני יכול בעזרת ה' להוכיח למלמד ולכולם שאני כן יצליח!" ( עוד )
הגעתי למרכז הראיה בעקבות כך שבמשך שנים סבלתי מעייפות רבה ומכאבי ראש לעיתים קרובות. אחרי 20 מפגשים והרבה תרגילים אני מרגישה שהעיניים שלי חזרו להיות ממוקדות, ואני צריכה פחות להתאמץ, ומתוך כך עברו לי הכאבי ראש והעייפות יתר. ( עוד )
לדודי הייתה בעיה של נפילות חוזרות ונשנות, עד כדי שבירת עצם העף והיד. חשבנו שבנינו הוא שובב וזהו…….לאחר אבחון החלטנו להתחיל בטיפול... דודי השתנה לבלי הכר. ( עוד )
...וניסינו בכל דרכים אחרות לעלות על הבעיה, אבל היא לא נפטרה... ( עוד )
בשנת 1998 עברתי תאונת דרכים עם פגיעת ראש. התופעות כללו בין היתר: סחרחורות, בחילות, בעיות מיקוד ראיה,רגישות לאור, בעיות בתזמון השינה, בעיות בהתמצאות במרחב, בעיות זיכרון בעיות קשב וריכוז ועוד... ( עוד )
רעייתי (52) , רופאה, אשת עסקים, תלמידה נצחית ותולעת ספרים ואינטרנט, חלתה לפני כארבע שנים בשבץ מוחי שפגע בה בגזע המוח ויצר כשל רב מערכתי... ( עוד )