באתי בשורות אלו להודות לרוברט לדרמן על הטיפול המסור והמקצועי בבנינו סן ה-11 אשר הוכיח את עצמו באופן ברור ביותר.

עד גיל 10 בנינו היה חסר ריכוז עם קריאה איטית ושגועה, במשך כשלש שנים הוא אובחן וטופל נירולוגית וגם בתחום העיניים אצל בעלי שם אשר לא עלו על הבעיה ולא מצאו פתרון עבור הילד, וטענו ששום דבר לא יעזור לו חוץ מנתינת ריטלין (אשר בכלל לא מומלץ לתת, במיוחד לילדים)

לילד היה דמוי נמוך בעיני עצמו ובפני החברה וצוות ההוראה, בגיל 4 המלמד המליץ להפנות לחינוך מיוחד בהתבטאות: "בעשרים שנות עבודתי לא נתקלתי בילד כה בעייתי..."

כעבור הרבה התייעצויות הופנינו לרוברט לדרמן, פנינו אליו ביאוש-מי יודע עם הוא באמת יצליח לעזור לילד?! התפללנו שהוא יהיה שליח טוב.

ב"ה, כעבור 3 טיפולים התחיל הילד לשחק בקפלה אשר עד עכשיו לא ענינה אותו בכלל והסביר את עצמו- עד היום לא הצלחתי לראות איך שמים את הקפלה ישר אחד על השני.

כיום לאחר 30 טיפולים במשך כשנה במרכז הראיה וטיפול יומיומי בבית, הילד מרוכז ללא תרופות, לומד בסיפוק ובהתמדה וקוצר הישגים מרשימים, רק בחדש האחרון הוא נבחן על 12 פרקי משניות בעל פה, המבחן השבועי בגמרא שהיינו רגילים לקבלו עם שם בלבד חזר היום כשמתנוסס עליו ה-100% והילד משגשג. ארשת שביעות רצון נסוכה על פניו ולאחרונה התבטא: "פעם הייתי בעייתי, היום אני יכול בעזרת ה' להוכיח למלמד ולכולם שאני כן יצליח!"

מלאים אנו ברגשי הערכה לעבודת הצוות במרכז הראיה ובפרט בהשקעתכם באופן אישי בבנינו, העבודה שלכם היא עבודת קדש והקניית כלים ללימוד התורה הקדושה.

ח.ו.