לפניכם מבחר קטן בלבד מתוך "סיפורי הצלחה" רבים שאנו עדים להם כאן במרכז הראייה. מקרי המבחן הללו מראים בבירור כי תרפיית ראייה אופטומטרית עובדת, וכי אין די בראייה 6/6. ולא, אין זה אחד מאותם מקרים שבו מראים רק את ההצלחות. יש עוד רבים כמותם!

בלדרמן ויז'ן אנו רואים הצלחות כמו אלה שבוע אחר שבוע, כל השנה. הודות לצוות המוכשר והמיומן שלנו, שנבחר בקפידה ועבר את ההכשרה המתקדמת ביותר, הגדלנו את הסיכויים להשגת תוצאות מוצלחות בתכנית הטיפולים שלכם.

ריפוי של בעיה של תאום עיניים באמצאות תרפיית ראייה אופטומטרית

לאנשים רבים אומרים שהם לא יכולים להשתמש בעיניים יחד בגלל חולשה בשרירים. אך צפו בסרטון הזה מקרוב וראו כיצד כל עין מסוגלת באופן עצמאי לפנות לכיוון האף, אך שתי העיניים לא יכולות לעשות זאת יחד. השרירים עובדים בסדר גמור. אפשר לראות שהבעיה איננה שרירים חלשים, כפי שנאמר לאנשים פעמים רבות. הבעיה היא התיאום בין העיניים. אפשר ללמוד כיצד לעשות זאת. צפו בסרטון הבא כדי לראות את תוצאות הטיפול.

כתוצאה מתרפיית ראייה אופטומטרית, נערה זו למדה להשתמש בשתי עיניה יחד. המיומנות הזאת תישאר איתה כל עוד היא תשמור על כללים פשוטים של היגיינת ראייה. שימו לב שהתרגיל של דחיפת העיפרון לאט לכיוון האף (pencil push-ups) מעולם לא היה חלק מהטיפול. מחקר קליני אקראי כפול-סמיות (CITT) הראה שתרגילי עיפרון אינם אפקטיביים יותר מטיפול פלסבו. השימוש בשתי העיניים בצורה נכונה חיוני לקריאה, או לספורט שמעורבת בו תנועה מהירה של כדור.

ריפוי של בעיה בשליטה של תנועות עיניים באמצאות תרפיית ראייה אופטומטרית

הילד הזה משקיע מאמץ רב מאוד כדי להזיז את עיניו. אפשר לדעת זאת מפני שהוא מניע את הלסת באותו הזמן! צפו בסרטון הבא שצולם לאחר הטיפול ותיווכחו בשיפור בעצמכם!

היכולת להניע את העיניים ללא מאמץ חשובה ביותר אם רוצים לעקוב אחר כדור נע, או להזיז את העיניים בקלות ממילה למילה בזמן הקריאה.

ריפוי של בעיה של תאום עיניים באמצאות תרפיית ראייה אופטומטרית

התיאום בין העיניים חשוב ביותר לקריאה ולהעתקה מהלוח. אם שתי העיניים אינן עובדות היטב יחד, יש בכך כדי להפריע באופן ממשי למימוש פוטנציאל הלמידה. ניתן לראות בבירור שהעין הימנית של תלמיד זה אינה נעה בתיאום עם עינו השמאלית. צפו בסרטון הבא כדי לראות את השיפור שחל בעקבות הטיפול.

ריפוי של בעיה של תנועות עיניים הנדרשות עבור קריאה, באמצאות תרפיית ראייה אופטומטרית

הנעת העיניים בנוחיות לרוחב הדף חשובה מ אוד בזמן הקריאה. התבוננו בילדה זו כשהיא מבצעת את השלב האחרון במבחן לבדיקה התפתחותית של תנועת העיניים. היא נאלצת להחזיק את הדף קרוב מאוד לפניה, ומניעה את כל הראש במקום את העיניים בלבד. הדבר הופך את הקריאה למשימה קשה בהרבה מכפי שהיא צריכה להיות. הראייה שלה בסדר גמור. היא רואה 6/6 (20/20). אבל 6/6 זה לא מספיק. צפו בסרטון הבא כדי לראות את השיפור!

כפי שאתם רואים, היא איבדה קצת את הקול, אבל עקיבת העיניים טובה הרבה יותר!

תרפיית ראייה אופטומטרית יכולה באמת לעזור לקרוא!

וואוו! הילד הזה באמת נאבק עם המשימה שניתנה לו. הוא שונא לקרוא. האם הבעיה היא במוח שלו או בעיניים? ובכן, בבדיקה זו גיליתי כי מיומנויות הראייה שלו אינן טובות דיין כדי לעמוד בכל הדרישות לקריאה. נראה שהדבר ההגיוני הוא לשפר את מיומנויות הראייה שלו תחילה, לפני שנבדוק אם יש בעיות אחרות.

הבחור הצעיר הזה כבר לוקח בעצמו ספרים לקריאה!

ריפוי סטרביסמוס (פזילה,באמצעות תרפיית ראייה

לבן ה-13 הזה נאמר כי לא ניתן לעשות דבר לתיקון הפזילה בעין שמאל (סטרביסמוס) או העין העצלה (אמבליופיה). בעזרת עדשות מגע בעין שמאל, הוא התחיל לשפר את מצב הראייה שלו באמצעות תרפיית ראייה אופטומטרית. היווכחו בשיפור בעצמכם – צפו בסרטון הבא.

כעבור שנה, הבחור הצעיר נהנה מראייה תלת-ממדית מצוינת,כבר רואה עם העין שיהיתה עצילה, וזכה בשליטה על עיניו. הצלחה אמיתית!

תרפיית ראייה אופטומטרית היא גם למבוגרים.

כאן בלדרמן ויז'ן אנו מסייעים למבוגרים רבים לשפר את איכות חייהם. תרפיית ראייה אופטומטרית מסייעת לאנשים לשפר את היכולת של המוח לקלוט יותר מידע באמצעות מערכת הראייה, ולעשות זאת מהר יותר. השינוי הזה מורגש בהיבטים רבים של חייהם, כמו למשל הגברת מהירות הקריאה, שיפור הריכוז, פחות עייפות, מודעות טובה יותר לסביבה ופחות בחילה בנסיעות. אנו גם עובדים עם אנשים שעברו שבץ מוחי ופציעות ראש כדי לשקם את ראייתם ולשפר את איכות חייהם.

אדם זה התקשה לשמור על ראייה דו-עינית בזמן הקריאה והתחיל תרפיית ראייה בגיל 101. כאן אפשר לראות אותו בזמן הטיפול. מיד בסיום תכנית הטיפול, הוא התחיל בכתיבת האוטוביוגרפיה שלו.